Спортивне харчування. Топ 10 популярних запитань.

1. Спортивне харчування це хімія?
Спортивне харчування не відноситься до групи анаболічних стероїдів або гормональних препаратів. Спортивне харчування дозволено до застосування міністерством охорони здоров'я України і рекомендоване інститутом фізичного виховання і спорту.
 
2. Спортивне харчування шкідливе для здоров'я?
Спортивне харчування це якісне та збалансоване додаткове харчування до основного раціону. Спортивне харчування рекомендоване спортсменам швидкісно-силових видів спорту та особам, що зазнають великі фізичні навантаження. Спортивне харчування корисне і вкрай необхідне.
 
3. Спортивне харчування погіршує потенцію?
Спортивне харчування збільшує статевий потяг і покращує працездатність. Спортивне харчування у вигляді білково-вуглеводних коктейлів є прекрасним джерелом «статевої» енергії.
 
4. Щоб приймати спортивне харчування потрібно обов'язково займатися спортом?
Спортсмени кажуть - 50 % успіху це правильні і регулярні тренування, а інші 50 % успіху, це збалансоване харчування та спортивні добавки (Спортивне харчування).
 
5. Я відвідую тренажерний зал. Яке спортивне харчування мені вибрати, щоб наростити м'язи?
Універсальним безпрограшним варіантом для загального збільшення м'язової маси є прийом білково-вуглеводних сумішей з вмістом білка 50-60 % (зелена лінійка):
•   сироваткова протеїнова суміш ПротЕХ 50;
•   рослинна протеїнова суміш ПроМІКС;
•   висококалорійна протеїнова суміш Прогресивна формула;
•   мультипротеїнова суміш Сила протеїну.
Харчуватися необхідно 4 рази на день. Основа раціону це крупи або макарони, риба і м'ясо, овочі та фрукти. Спортивні коктейлі приймати 3 рази у проміжках між їжею і після тренування. В якості спеціальної добавки, що значно підвищує результат, бажано приймати тренувальний мультикомплекс КреАмін.
Альтернативно приймаються монодобавки:
•   анаболічно-енергетичний Креатину моногідрат;
•   транспортна система Кратину Карбо МАКС;
•   транспортна система азоту Глютамін;
•   антикатаболічні амінокислоти ВСАА .
Індивідуальну программу харчування Вам допоможе підібрати компьютерна программа "Мій бодібілдинг".
 
6. Скільки я наберу з банки  протеїну?
Дотримання всіх рекомендацій з харчування і тренувань, повноцінний сон і відсутність шкідливих звичок + прийом спортивного харчування протягом місяця (мін. 3 упаковки білково-вуглеводної суміші), може дати приріст маси до 3 кг.
 
7. Я дуже худий і рухливий. Яке спортивне харчування мені допоможе?
Вам необхідні енергетичні коктейлі групи «Гейнери» (червона лінійка):
•   «швидкий» сироватковий  гейнер ПротЕХ 30;
•   мультипротеїновий гейнер з креатином МАКС 2000;
•   мегакалорійний 3000 Максимум.
Це висококалорійні коктейлі з білками що швидко засвоюються і великим вмістом спеціальних вуглеводів. Приймати їх необхідно між сніданком обідом, за годину до тренування і протягом півгодини після тренування. Перед тренуванням додати КреАмін або Креатину моногідрат. Харчуватися кашею, м'ясом і салатами 3 рази на день.
 
8. Я хочу схуднути. Як мені спалити жир?
Вам необхідно розігнати обмін речовин - організувати «дробове харчування». Харчуватися часто, але малими порціями. 4-5 разів на день приймати біле м'ясо (рибу) і салат з рослинним маслом. Гарнір тільки в обід - чашка рису або квасолі. У якості спортивного харчування обов'язковий 4- х разовий прийом високо відсоткових (70-90 %) протеїнів (синя лінійка):
•   «швидкий» сироватковий  ПротЕХ 80;
•   мультипротеїновий комплекс Білкова активність;
•   дієтичний рослинний Білковий максимум.
Швидше досягти ефекту спалювання жиру допоможуть спеціальні добавки:
•   жироспалювач Карнітин ультра;
•   амінокислоти ВСАА і Глютамін.
 
9. Чи можна спортивне харчування приймати жінкам?
Спортивне харчування не провокує ні зростання волосся на шкірі , ні огрубіння голосу. Спортивні коктейлі це та ж їжа, тільки в рідкому вигляді і швидкозасвоювана . Жінкам, які стежать за своєю фігурою і відвідують тренажерний зал, рекомендується приймати білково-вуглеводні коктейлі на основі рослинних білків - Білковий максимум або ПроМІКС, а також, вітаміноподібну речовину з жироспалювальними властивостями Карнітин ультра.
 
10. Як довго можна приймати спортивне харчування? Чи правда, що якщо перестати тренуватися і приймати спортивне харчування, м'язи почнуть звисати?
Протеїнові коктейлі можна приймати постійно поки Ви займаєтеся спортом. Спеціальні добавки приймаються відповідно до інструкції.
Великі фізичні навантаження (тренування) повинні компенсуватися підвищеною калорійністю харчування. Якщо Ви припинили займатися спортом, то Вам знадобиться переглянути дієту у бік зменшення калорійності.
Відсутність фізичних навантажень і велика кількість калорій призводить до ожиріння.
Низькі фізичні навантаження і мале надходження білка з їжею призводить до ліквідації організмом «зайвих» м'язових волокон, що не використовуються в повсякденному житті. Це призводить до зменшення сили і об'єму м'язів, але ніяк не до «обвисання трицепсів».
 
Бажаємо здоров'я і спортивних успіхів!